Meie toodete paremik

Loctite ja Teroson on eesrinnas oskusteabe ja uudsete lahenduste poolest. Me teeme jõupingutusi, et muuta tooteid veelgi paremaks, et need vastaksid meie klientide ja lõpptarbijate vajadustele. Allpool on välja toodud uued tooted Henkelilt.


LOCTITE hübriidtehnoloogial põhinevad üldotstarbelised konstruktsioonliimid on tõeline läbimurre konstruktsioonliimimises. Nad on loodud vastamaks üha kasvavatele nõudmistele nii disaini kui hooldusremondi valdkonnas.

Henkeli tihendustoodete valik on täienenud innovatiivse koostisega LOCTITE 518 ja LOCTITE 577 võrra, mille sooritus on nüüd rasketes tingimustes veelgi parem.

LOCTITE’i kvaliteetsed haardumisvastased tooted on väljatöötatud kaitsmaks metalldetaile korrosiooni, sööbekulumise ja kinnikiilumise eest. Oma koostise tõttu on nad eriti kasulikud kontakthõõrdumise tingimustes, mida põhjustab aeglase liikumise ja kõrge rõhu koosmõju.

LOCTITE 4090 on hübriidkonstruktsioonliim, mis ühendab endas kiirliimi (tsüanoakrülaadi) ja konstruktsioonliimi (epoksiidi) omadused.

Uuenduslik terastorustike parandamise meetod on kiire ja ökonoomne, puudub vajadus torustike väljavahetamise järele. Meie tootevalikus on pinna ettevalmistamiseks, tugevdamiseks ja katmiseks mõeldud tooted.

LOCTITE 55 on paigaldajate ja torulukkseppade hulgas tuntuim torutihendustoode.

Kas vajate abi?

Helistage: +372 730 5800

Meedia ja allalaadimine