Roostekaitse, kruntimine ja palju muud - Loctite'i pinnatöötlus

Loctite pakub laia valikut pinnatöötlustooteid. Siia kuuluvad korrosioonikaitsetooted nagu roostekaitse ja rooste-eemaldi, samuti krundid, pinnakatted ja tihendiloputusvahendid.

Avastage lai pindade seisukorra parandamiseks sobiv materjalidespekter


  • vorm 
  • funktsioon 
  • välimus 
  • nakketugevus  
  • korrosioonikindlus

 

Roostekaitse konversioonikatte abil

Tõhus roostekaitse mitte ainult ei väldi korrosiooni, vaid peab olema ka võimalikult kulutõhus ja keskkonnasõbralik. Loctite pakub laia valikut selle valdkonna tooteid just neid aspekte silmas pidades.

Tõhusa roostekaitse tagamiseks võib kõigepealt sissekastmise või pihustamise teel pinnale kanda konversioonikatte, mis takistab korrosiooni. Järeltöötluse käigus pealekantav tihendiloputusvahend optimeerib roostekaitset ja parandab ühtlasi värvi naket.

Rooste-eemaldi ja kiiretoimeline rooste-eemaldi

Rooste-eemaldi hajutab rooste, pakkudes ühtlasi ajutist või püsivat korrosioonikaitset. Loctite pakub universaalset rooste-eemaldit, mis on valmistatud äärmiselt sisseimbuvast, head määrivust ja ajutist roostekaitset pakkuvast värvitust mineraalõlist .

Kiiretoimelist rooste-eemaldit saab kasutada eriti raskete juhtumite korral. Kinnijäänud detaile nagu poldid, kruvid või mutrid jahutatakse äärmiselt kiiresti ja nad tulevad kohe lahti. Nad jäävad korrosiooni eest püsivalt kaitstuks.


Kas vajate abi?

Helistage: +372 730 5800

Meedia ja allalaadimine